İletişim

Kurtköy Tesisatçı iletişim bilgilerini paylaşacağımız sayfamıza hoş geldiniz. Bölgesinde 20 yıldır hizmet veren firmamız kaliteyi ve kesintisiz hizmet politikasını yapılacaklar listesinin 1. sırasına koymuştur. Yıllardır süre gelen müşteri memnuniyeti ve portföyü ile hem lokal yapılara olan alışkanlığımız hem de yüksek tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kurtköy su tesisatçısı ile iletişime geçmek için internette yapacağınız aramalara lütfen özen gösterin. Müşteri memnuniyet oranlarına, referanslarına, açık ve geçerli bir adreslerinin olup olmadığına, dükkan/atölyesi ile ilgili görsellerin olup olmadığına çok dikkat etmenizi öneririz.

Bizler kurtköy su tesisatçısı ve kurtköy tesisatçı olarak(resmi şirket ismimiz Karataş Sıhhi Tesisat) bu bilglieri aşağıda sizler ile paylaşmış olacağız.

Açık Adresimiz:
Yenişehir mahallesi, Grup Center İş Merkezi No:74 Pendik/İstanbul

Adres Tarifimiz:
Kurtköy Uydukent Migros’un altındaki Grup Center İş Merkezindeyiz. Halk Bank ATM’si, ÖNEM Eczanesi, A101 ve Yenidoğan pastanesinin bulunduğu girişten girince, Kurtköy çilingir’i geçtikten sonra ileride sağdaki “KARATAŞ SIHHİ TESİSAT” tabelasının bulunduğu dükkanız.

Bizlere hızlıca ulaşmak için telefon numaralarımız ise:
Cep: 0537 700 39 16 veya Sabit: 0216 684 11 00

Sokak ve atölyemizin görüntüleri aşağıdaki gibidir:

Web sayfamızda iletişim formu bulunmamaktadır. İletişim formlarında yaşanabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sizlerden gelen talepleri cevapsız bırakmamak için lütfen cep telefonumuzdan hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp üzerinden yazabileceğiniz gibi bizleri arayabilir, mesaj atabilir veya direkt olarak dükkanımıza misafir olarak gelebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı analiz edip, ev veya işyerinizde ücretsiz keşif yaptıktan sonra maliyetleri konuşup, işinize hızlıca başlayabiliriz.