Kurtköy Tesisatçı Numarası

Kurtköy tesisatçı numarası sizin bölgede yaşadığınız sürece her an ihtiyaç duyabileceğiniz gerekli numaralarından biridir. Çilingir gibi, beyaz eşya servisi gibi su tesisatçısı numarası da rehberinizde kayıtlı olması gereken, buzdolabınızın üzerinde magnet olarak veya hatırlatıcı olarak durması gereken, saklamanız gereken bir numaradır. Her an acil olarak ulaşmanız gereken, panik halinde doğru firmayı bulmakta zorlanabileceğiniz bir vakadır. 0537 700 39 16 kurtköy tesisatçı numarası denilince akla gelen ilk numaralardandır.

Bölgede yıllardır hizmet veren Karataş sıhhi tesisat sizlere Yenişehir Migros’un altında yeralan Grup Center İş merkezinde hizmet vermektedir. Yerel bir işletme olmasından ötürü herhangi bir hak mağduriyetine uğramanız mümkün değildir. Yıllardır müşterileri ve çevresiyle olumlu ve pozitif bir diyaloğu olan Kurtköy tesisatçısı karataş tesisat yenilenen pazarlama bakış açısıyla artık online bir şekilde tüm müşterilerine ulaşmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda yapılmış olan kurtkoy-tesisatci web sayfasından yaptığımız tüm işlere, hizmetlere ulaşabilir veya kurtkoy-tesisatci-numarasi sayfasından tüm iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Kurtköy tesisatçı numarası iletişim bilgilerine ulaşmak için hemen 0537 700 39 16 numaralı telefonu arayıp acil olarak hizmet alabilir veya belirli gün ve saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımızın müsaitlik durumuna göre size en uygun gün ve saat içerisinde randevunuz oluşturulacak ve zamanında evinizde / işyerinizde bulunacaktır.

Herhangi bir tanımadık tesisatçı çağırmak yerine yeri belli, yıllardır tecrübesi bulunan bir çok başarılı işe imza atmış kurtköy tesisatçı’yı çağırmanızı tavsiye ederiz.

Telefon Numaralarımız:

Cep: 0537 700 39 16 veya Sabit: 0216 684 11 00

Açık adresimiz aşağıdaki gibidir:

Yenişehir mahallesi, Grup Center İş Merkezi No:74 Pendik/İstanbul

Tarif:

Uydukent Migors’un altında bulunan Grup center iş merkezinde bulunan pastaneden içeri girin, ileride çilingiri geçince sağ tarafa Karataş Sıhhi Tesisat’I göreceksiniz.

Harita üzerindeki konum:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir