Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı En yaygın meslek gruplarından biri olan su tesisatçılığı çok uzun yıllardan beri yapılmaktadır. Ülkemizde de yaygın olarak edinilen bu meslek babadan oğula, ustadan çırağa geçerek ilerlemektedir. Maalesef meslek okulları veya Ön lisans programlarında bu mesleğin bir akademik alt yapısı yoktur. Mimarlık eğitimi alan kişilere bir alt ders gibi verilen bir ders mevcut olsa da bu derste genelde proje hazırlanması gibi genel bilgiler verilmektedir. En usta ve iş bilen tesisatçıların yine işi sahada uygulayarak öğrenip, çokça pratik yapanlar olduğu bilinmektedir.

Su tesisatçısı nasıl çalışır?

sutesisatcisi.net olarak bizlerin amacı Türkiye’deki bölgesel olarak hizmet veren su ve doğalgaz tesisatçılarını bu site altında toplamak ve Google aramalarında üst sıralarda yer alan internet sitemiz sayesinde onlara yeni iş fırsatları, yeni müşteriler yönlendirmektir.

Sistemimiz sayfa kiralama yöntemi ile çalışmaktadır. Örneğin; kurtköy tesisatçı sayfasından İstanbul/Pendik/Kurtköy’de yer alan 
0537 700 39 16 – 0216 684 11 00 numaralı yerel su tesisatçımız iş alırken, Kartal su tesisatçı sayfasından da bir başka tesisatçımız faydalanmaktadır. Tüm alt sayfalarımız ilgili aramalarda 1.sıra veya 1.sayfada yer almaktadır.

Sizin bölgenizde tesisatcisi.net ilk sayfada değilse ne yapmalısınız? hemen bizimle 0536 452 47 66 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Bizler sizin yerinize örneğin “maltepe su tesisatçısı” kelimesinde çıkacak sayfamızı hazırlıyor ve içeriğini sizin iletişim bilgilerinize ve verdiğiniz hizmete göre güncelliyoruz. En geç 3 ay içerisinde “maltepe su tesisatçısı” kelimesinde Google aramalarında ilk sayfada yerinizi alıyorsunuz.

su tesisatçı sitesi yapma
İnternetten yeni müşteriler kazanın

Neden böyle bir şey yapmalısınız? Neden kendi web sitenizi yapmamalısınız?

Sizlerde bizim gibi bir web sitesi yapabilir ve bölgenizde üst sıralarda yer alabilirsiniz evet. Fakat web sitesi yapmak ve Google seo çalışması yapmak sizin birincil mesleğiniz değildir. Bu profesyonellik gerektiren ayrı bir iştir. Bir site yapıp üst sıralara çıkartmak için başka bir kişi veya kurum ile çalışmanız gerekmektedir. Başka kurum veya kişi ile çalışırken de bir çok para ve zaman kaybına uğrandığı tecrübe ile sabittir.

Neden bizimle çalışmalısınız?

  • Çünkü bizler size vaat değil, bölgenizde yeni işler veriyoruz!
  • Bölgenizde ilk sayfaya çıkmadan herhangi bir ödeme almıyoruz!
  • Profesyonel ekibimiz tarafından sizin yerinize tüm içerikler oluşturulmaktadır.
  • Yalnızca telefon numaranızı ve adresinizi vererek internetteki yerinizi en kısa sürede alın!